Trenerzy

WITAJ!

JESTEŚMY DLA CIEBIE

home_gym2_trainers1
100

Zadowolonych klientów

home_gym2_trainers2
200

Rozpisanych planów

home_gym2_trainers3
744

Przeprowadzone treningi

home_gym2_trainers4
295

Treningów siłowych


POZNAJ NASZYCH

TRENERÓW

DOROTA BIAŁKOWSKA

TRENER PERSONALNY, FIZJOTERAPEUTA

Jestem trenerem personalnym i fizjoterapeutką. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku fizjoterapia. 👉 Specjalizuję się w treningu indywidualnym. Ukończyłam prestiżowe szkolenia pod okiem międzynarodowych specjalistów takich jak: Stefano Carlini Personal Trainer, Andreas Goller oraz Jannie Lindeque 💪

👉 Swoje doświadczenie zawodowe opieram o pracę z osobami z dysfunkcjami narządu ruchu, z zawodnikami wielu dyscyplin sportowych oraz z osobami, których celem jest poprawa sylwetki. 👉 Podczas swojej pracy największą uwagę poświęcam technice oraz jakości wykonywanych ruchów. 👉 Prywatnie interesuję się Medycyną Chińską. Moim ulubionym rodzajem sportu jest trening siłowy, jazda konna i Muay Thai.


KONTAKT

MATEUSZ SZWEDA

TRENER PERSONALNY I FIZJOTERAPEUTA

👉 Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia magisterskie ukończyłem w 2018 roku. 👉 Swoją karierę zacząłem na początku roku 2017 w Jurajskim Centrum Medycznym w Zawierciu. W tym ośrodku przez dwa lata współpracowałem z zawodnikami klubu Plus Ligi – Aluron Virtu Warta Zawiercie, m. in. z mistrzem olimpijskim - Davidem Smithem ze Stanów Zjednoczonych.

👉 Jestem uczestnikiem wielu kursów dla fizjoterapeutów. Jako ich organizator, mam stały kontakt z najlepszymi fizjoterapeutami i osteopatami z Polski i Europy, dzięki temu stale podnoszę swoje kwalifikacje. W swojej pracy staram się jak najbardziej zaangażować pacjenta w proces rehabilitacji. Dążę do tego, aby jak najlepiej poznał możliwości swojego ciała i wrócił do jak największej sprawności. 👉 Prywatnie - jestem totalnym miłośnikiem sportu. Amatorsko startuję w zawodach triathlonowych.


KONTAKT

SEBASTIAN PYTEL

TRENER PERSONALNY

Cześć Byczki! Nazywam się Sebastian Pytel i jestem absolutnie uzależniony od ruchu 🙈 Swoją przygodę z treningiem fizycznym rozpocząłem w wieku pięciu lat, kiedy to uświadomiłem sobie, że można chodzić nie tylko na nogach, ale i na rękach 🙃 👉 Od tamtego czasu wiem, że zapał, determinacja i powtarzalność są kluczem do osiągnięcia pożądanych efektów w sporcie. Od dziecka szukałem coraz to nowszych wyzwań ruchowych trenując: piłkę nożną, kajakarstwo, pływanie, boks, futbol amerykański, crossfit oraz kalistenikę.

👉 W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na wszechstronnym rozwijaniu zdolności motorycznych i kontroli ciała w ruchu. Zawodowo jestem absolwentem AWF w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne, instruktorem narciarstwa SITN/PZN oraz instruktorem pływania 🏊‍♂ 👉 Poza tym, kocham muzykę, słuchać i tworzyć - instrumenty perkusyjne oraz harmonijka ustna 🎧🎼 Zapraszam do naszego studio! Pomogę Ci w osiągnięciu Twojej wymarzonej formy i sprawności ✊


KONTAKT

ROBERT ZAGÓRSKI

FIZJOTERAPEUTA

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia. 👉 W studiu ruchu Slimmy Jimmy zajmuję się pacjentami z dysfunkcjami narządu ruchu wykorzystując elementy terapii manualnej oraz treningu funkcjonalnego. Od początku swojej kariery zajmuję się pracą z pacjentami po urazach ortopedycznych, pacjentami bólowymi oraz pooperacyjnymi.

👉 Swoje doświadczenie zawodowe opieram o pracę z zawodnikami kadry Polski narciarstwa zjazdowego, zawodnikami piłki nożnej na szczeblu centralnym, zawodnikami siatkówki oraz MMA. 👉 Za najwyższy cel stawiam sobie przywrócenie pacjenta do maksymalnej sprawności fizycznej w jak najkrótszym czasie. 👉 Prywatnie jestem pasjonatem muzyki rockowej. W wolnych chwilach gram na gitarze i spędzam aktywnie czas ze znajomymi.


KONTAKT

MICHAŁ SOBIECH

DIETETYK

Jestem Michał. 👉Moją pasją jest człowiek, a pracą prowadzenie człowieka do zdrowia i sukcesu. Człowiek to bardzo mocno skomplikowana maszyna. Poszukiwanie zdrowia tylko w jedzeniu lub, tylko w suplementacji przy ogromie złożenia organizmu ludzkiego, wydaje się podejściem niepoważnym. Człowiek to jego psychika, kontakty z bliskimi, relacje ze światem, biochemia i funkcjonowanie narządów, odpowiedni rytm dobowy, sen i wiele innych składowych, budujących nasze zdrowie lub jego brak.

👉 W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie człowiek, jego zdrowie oraz oczekiwania, z jakim do mnie przychodzi. Żywienie człowieka to bardzo prosta sprawa, wystarczy tak naprawdę tylko odrobina rozwagi oraz poznanie potrzeb by umożliwić komuś osiąganie lepszych efektów sportowych czy powrót do zdrowia. A tutaj są jeszcze inne ciekawe teksty i opisy, które możesz wykorzystać śmiało :) https://vitallclinic.pl/dietetyk/


KONTAKT