Trenerzy

WITAJ!

JESTEŚMY DLA CIEBIE

home_gym2_trainers1
100

Zadowolonych klientów

home_gym2_trainers2
200

Rozpisanych planów

home_gym2_trainers3
744

Przeprowadzone treningi

home_gym2_trainers4
295

Treningów siłowych


POZNAJ NASZYCH

TRENERÓW

DOROTA BIAŁKOWSKA

TRENER PERSONALNY, FIZJOTERAPEUTA

Jestem trenerem personalnym i fizjoterapeutką. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Katowicach na kierunku fizjoterapia. 👉 Specjalizuję się w treningu indywidualnym. Ukończyłam prestiżowe szkolenia pod okiem międzynarodowych specjalistów takich jak: Stefano Carlini Personal Trainer, Andreas Goller oraz Jannie Lindeque 💪

👉 Swoje doświadczenie zawodowe opieram o pracę z osobami z dysfunkcjami narządu ruchu, z zawodnikami wielu dyscyplin sportowych oraz z osobami, których celem jest poprawa sylwetki. 👉 Podczas swojej pracy największą uwagę poświęcam technice oraz jakości wykonywanych ruchów. 👉 Prywatnie interesuję się Medycyną Chińską. Moim ulubionym rodzajem sportu jest trening siłowy, jazda konna i Muay Thai.


KONTAKT

MATEUSZ SZWEDA

TRENER PERSONALNY I FIZJOTERAPEUTA

👉 Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia magisterskie ukończyłem w 2018 roku. 👉 Swoją karierę zacząłem na początku roku 2017 w Jurajskim Centrum Medycznym w Zawierciu. W tym ośrodku przez dwa lata współpracowałem z zawodnikami klubu Plus Ligi – Aluron Virtu Warta Zawiercie, m. in. z mistrzem olimpijskim - Davidem Smithem ze Stanów Zjednoczonych.

👉 Jestem uczestnikiem wielu kursów dla fizjoterapeutów. Jako ich organizator, mam stały kontakt z najlepszymi fizjoterapeutami i osteopatami z Polski i Europy, dzięki temu stale podnoszę swoje kwalifikacje. W swojej pracy staram się jak najbardziej zaangażować pacjenta w proces rehabilitacji. Dążę do tego, aby jak najlepiej poznał możliwości swojego ciała i wrócił do jak największej sprawności. 👉 Prywatnie - jestem totalnym miłośnikiem sportu. Amatorsko startuję w zawodach triathlonowych.


KONTAKT

SEBASTIAN PYTEL

TRENER PERSONALNY

Cześć Byczki! Nazywam się Sebastian Pytel i jestem absolutnie uzależniony od ruchu 🙈 Swoją przygodę z treningiem fizycznym rozpocząłem w wieku pięciu lat, kiedy to uświadomiłem sobie, że można chodzić nie tylko na nogach, ale i na rękach 🙃 👉 Od tamtego czasu wiem, że zapał, determinacja i powtarzalność są kluczem do osiągnięcia pożądanych efektów w sporcie. Od dziecka szukałem coraz to nowszych wyzwań ruchowych trenując: piłkę nożną, kajakarstwo, pływanie, boks, futbol amerykański, crossfit oraz kalistenikę.

👉 W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na wszechstronnym rozwijaniu zdolności motorycznych i kontroli ciała w ruchu. Zawodowo jestem absolwentem AWF w Katowicach na kierunku Wychowanie Fizyczne, instruktorem narciarstwa SITN/PZN oraz instruktorem pływania 🏊‍♂ 👉 Poza tym, kocham muzykę, słuchać i tworzyć - instrumenty perkusyjne oraz harmonijka ustna 🎧🎼 Zapraszam do naszego studio! Pomogę Ci w osiągnięciu Twojej wymarzonej formy i sprawności ✊


KONTAKT

ROBERT ZAGÓRSKI

FIZJOTERAPEUTA

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku Fizjoterapia. 👉 W studiu ruchu Slimmy Jimmy zajmuję się pacjentami z dysfunkcjami narządu ruchu wykorzystując elementy terapii manualnej oraz treningu funkcjonalnego. Od początku swojej kariery zajmuję się pracą z pacjentami po urazach ortopedycznych, pacjentami bólowymi oraz pooperacyjnymi.

👉 Swoje doświadczenie zawodowe opieram o pracę z zawodnikami kadry Polski narciarstwa zjazdowego, zawodnikami piłki nożnej na szczeblu centralnym, zawodnikami siatkówki oraz MMA. 👉 Za najwyższy cel stawiam sobie przywrócenie pacjenta do maksymalnej sprawności fizycznej w jak najkrótszym czasie. 👉 Prywatnie jestem pasjonatem muzyki rockowej. W wolnych chwilach gram na gitarze i spędzam aktywnie czas ze znajomymi.


KONTAKT

MICHAŁ SOBIECH

DIETETYK

Jestem Michał. 👉Moją pasją jest człowiek, a pracą prowadzenie człowieka do zdrowia i sukcesu. Człowiek to bardzo mocno skomplikowana maszyna. Poszukiwanie zdrowia tylko w jedzeniu lub, tylko w suplementacji przy ogromie złożenia organizmu ludzkiego, wydaje się podejściem niepoważnym. Człowiek to jego psychika, kontakty z bliskimi, relacje ze światem, biochemia i funkcjonowanie narządów, odpowiedni rytm dobowy, sen i wiele innych składowych, budujących nasze zdrowie lub jego brak.

👉 W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie człowiek, jego zdrowie oraz oczekiwania, z jakim do mnie przychodzi. Żywienie człowieka to bardzo prosta sprawa, wystarczy tak naprawdę tylko odrobina rozwagi oraz poznanie potrzeb by umożliwić komuś osiąganie lepszych efektów sportowych czy powrót do zdrowia.


KONTAKT

Mateusz Łękawa

FIZJOTERAPEUTA

Cześć! Nazywam się Mateusz Łękawa i jestem fizjoterapeutą 🩺💊 Pracuję zawodowo zajmując się głównie pacjentami ortopedycznymi i borykającym się z bólami ostrymi i przewlekłymi 🤕😵 Od 4 lat pracuję przy klubie piłkarskim TS Podbeskidzie, gdzie zaczynałem opiekując się grupami młodzieżowymi w akademii BBTS, a od roku pracuję przy pierwszej drużynie Podbeskidzia 🔝⚽️🥇⚽️🔝 Wykorzystując zarówno doświadczenie nabyte w pracy ze sportowcami 🏋️‍♀️ oraz całościowe spojrzenie na pacjenta 💆‍♂️🤒🔍 pracuję z osobami po urazach mięśni i stawów, skręceniach, złamaniach, naderwaniach. Zajmuję się również przygotowaniem pacjentów do zabiegów operacyjnych oraz prowadzę rehabilitację pooperacyjną. Zapraszam również jeśli borykasz się z dolegliwościami takimi jak migreny, napięciowe bóle głowy, ból pleców, rwy kulszowe, drętwienia kończyn, itp.


KONTAKT

Regla Maria Peñalver Hernández

INSTRUKTORKA TAŃCA

Rodowita Kubanka, która miłością do tańca zaraziła się od swojej mamy tancerki zawodowej. Dyplomowana, profesjonalna tancerka i choreograf, Maestra de baile, której talent artystyczny i taneczny został doceniony przez Association of the Cuban Music Institute, gdzie otrzymała Certificate of specialization in Scenic Arts, nadany przez Consejo Artistico del Centro Rafael Somavilla. Tancerka, której kariera rozwija się bardzo dynamicznie nie tylko na parkiecie w Polsce, ale także w całej Europie i Ameryce Południowej, gdzie prezentuje swoje taneczne i choreograficzne umiejętności, królując na międzynarodowych festiwalach latino i Reggaeton. Królowa salsy i bachaty, ambasadorka tańców latino w Polsce i Reggaetonu w Europie, autorka nowatorskiego programu Reglaton, który jest fuzją Reggaetonu i Jej indywidualnego sposobu wyrażania siebie podczas tańca. Zmysłowa i delikatna w salsie, o wielkie wrażliwości muzycznej, eksponująca swą kobiecość w tańcu z wielką gracją i elegancją. Drapieżna i zadziorna w Reggaeton. Jej barwna osobowość i potrzeba poszukiwania nowych inspiracji zaowocowała także nowym stylem Afroton. Zakochana w muzyce Afro house wykorzystała ją tworząc Afroton, który w połaczeniu z Jej stylem, ekspresją i krokami Reegaeton tworzy niezła mieszankę taneczną. Autorka wielu spektakli teatralnych, choreografii musicalowych, a także reżyser choreografii tanecznych, imprez tanecznych i kulturalych. Współpracuje z wieloma artystami przy nagraniu video clipów i tanecznych programów telewizyjnych. Dynamiczna, energiczna, w sercu której miłość do tańca zajmuje bardzo dużo miejsca.


KONTAKT